Nevinné hrátky pro dva

Kód: 5110590
Neohodnoceno
Značka: ALBI
670 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Erotická hra pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly, jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevinné hrátky pro dva

Pikantní partnerská hra Nevinné hrátky je hra pro dva. Erotická hra pro odvážné dvojice.

Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro Vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik let nebo pár měsíců.

Nevinné hrátky jsou určené pro každého, kdo chce přinést do vztahu něco nového a vzrušujícího a očekává od milostného života trochu víc.

Vstupte se svým partnerem do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly, jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle?

300 úkolů Vám zajistí, že každá hra nabídne jiný zážitek a budete ji tak spolu moci hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž si jednu vítěz nebo vítězka vybere a poražený mu ji bude muset zařídit.

Nová edice přichází nejen s úpravami pravidel pro ještě lepší zážitek ze hry, ale i s celou řadou nových odměn a úkolů, které bude radost plnit.

Hra obsahuje: 150 karet úkolů, 100 karet odměn, herní plán, figurku pro ni a figurku pro něho, speciální hrací kostku a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: