Robot Zigybot 2018 s funkcí času, 20 funkcí

Kód: 5550113
Neohodnoceno
Značka: Zigybot
1 499 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Zigybot od MaDe dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velitel vesmírné posádky Zigybotů je interaktivní robot Zigy. Mluví čeky, reaguje na tvé hlasové příkazy a má spoustu dalších úžasných funkcí. Jistě ho znáš z poutavých příběhů, kdy spolu s kamarády Arturem a Viktorem zatopili lordu Smogovi.
Jestli ti to nic neříká, mrkni na YouTube. Tyto příběhy byly zfilmovány a najdeš je tam pod názvem Operace Smog jako několikadílný seriál. Robot Zigy je hlavní hvězdou tohoto seriálu. Zažij společně se Zigym dobrodružství při plnění tajné mise a ochraně Země před lordem Smogem.
Interaktivní Zigy, robot s tajnou misí. Má 20 užasných různých funkcí, dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci.
Další klíčové scholnosti a funkce: rozumí hlasovým příkazům, pohubuje se do všech směrů, tančí, mluví a zpívá, nahrává hlas a zkresleně ho zase přehrává, měří okolní teplotu v rozsahu -10 až + 40 °C , ví kolik je hodin, USB nabíjení, ovládání hlasitosti,
taneční sekvence, demo sekvence, dálkový ovladač na infračervený signál, vypráví česky naučná i dobrodružná témata, česky zpívá tradiční kosmické písně, měří pozemský čas a upozorní na budíček, svačinu, oběd nebo večerku, světelné a zvukové efekty
Robota je možné ovládat buď hlasem, nebo IR dálkovým ovladačem. Hračka je vhodná pro holky i kluky. Mluv na Zigyho v tiché místnosti srozumitelně, plynule a přímo, ze vzdálenosti asi jednoho metru. Zigy ti tak lépe porozumí.
Příklady otázek a příkazů:
Zigy!, Odkud jsi?, Co umíš?, Jaká je tvá mise?, Kupředu, Zpět, Vlevo, Vpravo, Vystřel, Zatancuj, Umíš zpívat?, Vyprávěj, Pozor, připrav se, Jaká je teplota?, Jaký je plán?, Opakuj po mě, Ahoj, Kolik je hodin?
Zeptej se Zigyho jaká je teplota? Zigy teplotu změří a řekne ti výsledek. Zigy umí měřit teplotu od -10°C do 40°C. Přesto ho trochu šetři. Máme vyzkoušeno, že chladničku Zigy snese, ale extrémnější teploty by mohly vadit jeho plastovým částem.
Zigy dokáže zazpívat tři tradiční kosmické písně: 1. Já su šuhaj z Andromédy 2. Já jsem Zigybot a přicházím do české země 3. Ruty šuty mlhovina Hélix
Zigy umí vyprávět o naší sluneční soustavě, zná recept na galaxíka (kosmická obdoba pribináčka) nebo tě pobaví vtipem.
Napájení
Baterie: Robot - zabudované baterie se nabíjí přes USB (kabel je součástí),
Baterie: Ovladač (2 x 1,5 V "AA") nejsou součástí balení.
Balení obsahuje: robota, USB kabel, ovladač, návod
Rozměry robota:
výška: 33 cm
šířka: 15 cm
hloubka: 10 cm
Rozměry boxu: 34 x 26 x 14 cm
Vhodné pro děti od 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: